نمایندگی رسمی شرکت فرمان ماینر

سوالات متداول

آیا هیچ سوالی دارید؟ سوال خود را اینجا بیابید یا از ما بپرسید

بله، شرکت فرمان ماینر تولید کننده دستگاه های ماینر دارای مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد. همچنین شرکت فرمان ماینر دارای گواهینامه بین الملی ایزو 9001 می باشد.

بله دستگاه ها ی خریداری شده دارای گارانتی هستند که در سند مالکیت قید شده است.

بله برای کلیه ماینرها سند قانونی و مالکیت صادر میشود. بر اساس سریال دستگاه، گارانتی و تاریخ تولید و شماره سند در سایت قابل استعلام هست.

بله، در پایین سند قسمت نقل و انتقال وجود دارد.

دستگاه ماینر تولیدی شرکت فرمان ماینر کاملا قانونی هست. شما به خاطر استفاده خارج از تعرفه برق توسط اداره برق جریمه میشوید، ولی دستگاه شما کالای قاچاق به حساب نمی آید. پس از فرایند اداری و تایید تولید دستگاه توسط سازمان صنعت معدن و تجارت از شرکت فرمان ماینر دستگاه به شما عودت داده خواهد شد.

بله شما می‌توانید با ما، تلفنی یا از طریق واتس اپ و با هماهنگی قبلی در ساعات کاری به دفتر مرکزی مراجعه کنید.

محتوای آکارئونبله میشود و حتما این کار را انجام دهید تا اگر دستگاه شما خدای ناکرده سرقت شد بتوانید قانونی پیگیر دستگاه خود باشید.

دستگاه قانونی است و دیگر یک کالای غیر قانونی و قاچاق حساب نمیشود.

بله، مجوز همه تولید کننده ها از وزارت صمت صادر شده است. کلیه تولیدکنندگان که پروانه بهره برداری از وزارت صنعت معدن و تجارت دارند می‌توانند تولید و مونتاژ ماینر ایرانی انجام دهند.

بله، برای هر دستگاه سند و سریال جداگانه صادر می شود.

بله ، روی دستگاه ها شماره پروانه بهره برداری و اطلاعات کامل جهت استعلام هست.

ثبت و صدورش حدوداً پنج روز کاری زمان میبرد. پرداخت هم زمان سفارش می باشد و هم در زمان صدور فاکتور. جهت هزینه و صدور المثنی با پشتیبانی و یا نمایندگی ها تماس بگیرید.

سوالی دارید ؟

از ما بپرسید

اگر نتوانستید جواب سؤال خود را در اینجا بیابید ، می توانید از ما بپرسید ، لطفا سؤال خود را ارسال کنید ، ما در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.